Szanowany Dom to spółka, która powstała z marzeń o tradycyjnym, a zarazem energooszczędnym budownictwie, harmonijnie wkomponowanym w otaczający krajobraz.

Każdy etap budowy nadzorowany jest przez nas osobiście, a za jego wykonanie odpowiedzialni są wykwalifikowani wykonawcy. Realizujemy budowę aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
Naszym celem jest zapewnienie Państwu ,,domów marzeń”, w których każdy z Was będzie czuł się wyjątkowo i przede wszystkim komfortowo.
Mimo, że na rynku developerskim stawiamy pierwsze kroki to nasze działania nie są nam obce. W naszym zespole są osoby, które od lat tworzą przestrzenie sprzyjające realizacji potrzeb Klientów indywidualnych, instytucji i firm.

Zapewniamy naszym Partnerom Biznesowym atrakcyjność produktów, charakteryzujących się najwyższą jakością w obszarze projektowym i wykonawczym.

W działaniu kierujemy się filozofią komfortowej przestrzeni, która zachowuje indywidualność i zapewnia prestiż. Każda z naszych inwestycji architektonicznych tworzy jedność z miejscem. Dbałość o detale, a także wyczucie estetyczne są gwarantem powstania miejsc, w których chce się przebywać.

IDEA  OSIEDLA

Spółka Szanowany Dom powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku a także z naszego zamiłowania do ekologii i zdrowego trybu życia. Sława i okolice to piękne miejsce do życia i wypoczynku. Nasi  przyszli klienci to głównie  ludzie poszukujący  miejsca wyjątkowego, położonego z dala od zgiełku miast wśród ciszy lasów i spokoju jezior.

 

„Szanowany Dom” bazuje na triadzie TRADYCJA – PRZYRODA – ENERGIA, która warunkować będzie komfort życia we własnym domu.

Proponowane  domy zaprojektowane są w wysokim standardzie energetycznym  z zastosowaniem nowoczesnych materiałów budowlanych i systemów grzewczych.

TRADYCJA

Serce osiedla to część wspólna. Miejsce spotkań i integracji społecznej. Mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji tereny zielone, gdzie będą mogli organizować spotkania i imprezy okolicznościowe w małym gronie.

PRZYRODA

Największym atutem naszej lokalizacji jest bliski kontakt z przyrodą. 

Pojezierze Sławskie ze względu na urozmaicone ukształtowanie terenu,  obecność lasów i jezior jest regionem o dużej atrakcyjności turystycznej. Bogata flora i fauna tego regionu odkryje na nowo życiowe pasje.

W gminie Sława oprócz Jeziora Sławskiego znajduje się jeszcze dziewięć jezior t.j.: Tarnowskie Duże, Tarnowskie Małe, Błotne, Młyńskie Duże (Głuchowskie), Młyńskie Małe (Kamienne), Pluszne (Brzezie), Dronickie, Steklno, Krzywe.

ENERGIA

Szanowany Dom oferuje swoim klientom DARMOWE OGRZEWANIE SŁONECZNE, które jest połączeniem komfortowego i bezawaryjnego ogrzewania podczerwienią z własną elektrownią słoneczną. Domy wyposażone są w ekologiczny system zasilania oparty na panelach słonecznych z możliwością instalacji baterii do magazynowania energii. Dzięki możliwości wykorzystania zimą energii wyprodukowanej latem (Ustawa Prosumencka), koszty ogrzewania domu będą bliskie  zera.

Darmowe źródło prądu to również darmowe paliwo do samochodu, skuterów i rowerów elektrycznych. Na osiedlu, zarówno na terenie prywatnym jak i w części wspólnej znajdą się punkty z doładowaniem pojazdów elektrycznych.